Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Amazon Fire TV Stick 4K Max

    lo A Müncheni Országos Bíróság helybenhagyta a Nokia keresetét. A panasz szerint jogsértést követett el az Amazon. mert...

  • Színpadon a hardverzenekar

    ph A hangeszközöké és monitoroké a rivaldafény, de asztali gépekről, komponensekről, notebookról és egérpadról is szó esik.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zorel

    senior tag

    válasz tusi_ #4113 üzenetére

    Ehhez csak annyit, hogy akár hányszor magam tesztelek hardvereket mindig vannak meglepetések. Én inkább hiszek magamnak és itteni fórumtársaknak mint ilyen szponzorált teszteknek, streamer-eknek. Jó része nem más, mint fizetett hirdetés!

    [ Szerkesztve ]

  • ÁdiBá

    addikt

    válasz tusi_ #4113 üzenetére

    Én is azért vásároltam nvidiát mert sokkal több program támogatja és sokkal több extra elérhető az új driverekekkel, RT magokat bármire befoghatod most már, zajszüréstől kezdve amit akarsz...
    Nyilván AMD oldalon meg ott van a 16 Gb memória, illetve 7 nano méter által nyujtott magas órajelek.
    Kinek mi tetszik.
    Fogyasztás, szerintem meg engedjük el ilyen kártyáknál...

    ÁdiBá

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz tusi_ #4113 üzenetére

    Hát ha HW Unboxed tesztek alapján neked az jött le, hogy a 6800XT > RTX3080 1440p-n akkor nézd meg még párszor a videót :) Illetve ők csak alap preseteken tesztelnek, és minnél jobban kimaxolod a játékot annál jobban billen a teljesitmény előnye az ampere arhitektura felé. Illetve már volt itt elvakult társ aki nem volt képes elfogadni, hogy Legion RT-ben a 6800XT jóval gyengébb mint a 3080. De miután beraktam a bench képeket, videót már más lett a téma. Jah, és rá pár napra jött az infó, hogy amúgy a teszt oldalakon még egy olyan driver/játék patch? alatt ment a teszt ami alatt az RT nem is ment az AMD kártyán. Csak tudnám mi a jó anyjáért fizetik ha a teszt alatt nem veszi észre hogy jah amúgy nincs is RT effekt..(nagyon profi khmm)
    "LENNE" baromi nagy betűkkel igen :K Eddig egy cent-tel sem olcsóbbak itthon a 6800-as kártyák mint a vele "versenyző" ampere ami legalább így vagy úgy de kapható. Kevesebbet fogyaszt?! Láttad a teszteket vagy csak csukott szemmel nézted vagy akkor azért te se hiszel teljsen a diagramoknak? Az AIB 6800XT-k többet esznek mint a 3080FE ergo ugyan az mint az AIB 3080. Vagy az adatokat honnan szerezted mert pedig Jay-t leszámítva nemes tesztelőket soroltál fel.
    Jah és én főleg 6800XT/RTX3080 -as párosról beszélek az ez alatti teljesitményű kártyák nem izgattak így még csak egy tesztet se néztem róluk. (5600X/RTX3080/6800XT szóval láttam mit tudnak ezek +SAM on/off) De tippre inkább vennék 6800 -as kártyát mint 3070-et mert azon még DLSS-el se biztos, hogy menne minden RT max-al a játék akkor meg inkább kell az a +fps raszterben.

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák