Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz KAMELOT #27089 üzenetére

    Az X27 - ről másolok egy olyan programmal jó ideje, ami fel tudja venni ugyanabban a minőségben a videókat, mint ahogyan a monitoron megjelenik. Ez jelenleg fontosabb, mert nagyrészt munka, és nagyon örülök, hogy létezik ilyen program, megérte az árát. A HP meg pont hogy kellemes a szemnek, a szédülésnek meg a keringési zavarnak ahhoz semmi köze. Mondjuk nem tudom, láttál e már élesben ilyen monitort, hiába nem került 300 ezerbe, láttam én már rosszabb képpel megáldott komolyabb monitorokat. A 6700XT meg amúgy sem 4K - ra való, és nekem pont ez a méret ami fekszik is, főleg most, 70 cm - ről. Na de ez mindegy szerintem, ennyit tud 2300 mhz - en jelenleg a 6700XT, ez volt a lényeg, nem igaz? ;)
    TechN7ne: Bizony jó kis alaplapok ezek még mindig, nem is volt még panasz rájuk. A nagy gépemen, ami tulajdonképpen a játék gépem volt idáig, most más megy, főleg mert nem látom jól be jelenleg, így az csinálja most a saját dolgát (na meg kell a jobb minőségű kép is). Az alatt egy elég nívós Z690 van amúgy (adatlapomon ott van) már DDR5 - ös ramokkal, a 3080 Ti - vel karöltve semmi bajom nem volt velük 4K - n, de ha minden így marad, sajna nagy lesz számomra a 27", és akkor még nem tudom mi lesz a vége. Persze ha netalán rosszabodás akkor tök mindegy, de bízom az ellenkezőjében. Jó lenne megint egy jót játszani órákon át, de ez jelenleg nem megy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák