Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Thrawn #23667 üzenetére

    Az eleje a demo az nem csak egy sima prerender ami összevissza veszi igénybe? Én a 2. GPU testre értettem, hogy nekem az nem hatott stabilnak. :B

    Alakul ez kezdem érteni és érezni :C :D

    Most már nem sétál 85-90 közé a Hotspot, ~61-en megáll az edge temp és ~78-on a HotSpot.

    Mai napot még rászánom és jó lesz ez :D Azt el nem tudom képzelni ezt a konfigot, hogy viszik 11k fölé overall. A TUf B460-ban és a PureRock2 alatt a 10400 konkrétan végig 3960-4000mHz közt ketyeg tehát tartja a maximális allcore boost-ot, azt tudom elképzelni, hogy nem veszi figyelembe a bench a B460-as lapot és összeveti esetleg a B560-asokon történt mérésekkel... mert nekem van egy 2666mHz RAM blokkom a chipset miatt de 560-ason már engedi a lap túlhajtani 3200-re 10. gen esetén is. :F

    Meglepően jó kis kártya ez nagyon jó vétel volt. Mondjuk most, hogy láttam a zöld oldali VRAM mennyiségeket lehet karácsonyra meglepem magam egy 6800-al ha még polcokon lesz.

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák