Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Albigator

    őstag

    válasz #16729600 #6457 üzenetére

    Felbontás függő is a kérdés. FHD-n sokkal inkább indokolt.
    Nálam az 5700 Xt Nitroval és most is sima 5700 Stixel is kicsi, ingadozó a GPU kihasználtság sok esetben, amit a játéknak és persze a 2600X-emnek tudok be.

  • Chaser

    titán

    válasz #16729600 #6457 üzenetére

    ha nagyon nem bírsz magaddal vedd meg a 2700-et, ha letornázod 41-2e-re az ajándék, felrántod all core 4g-re, full load játék alatt úgy sem lesz, én 20e ft-os alaplapban rántottam 3,6-ra, és csak azért nem tovább mert nem szeretem ha valami aránytalanul zabál a teljesítmény növekedéshez képest, scythe ninja vígan lehűti, 20e ft, arra érdemes költeni, két nagyon jó venti+splitter is jár hozzá, lehet a 4ghz-et már némán nem tudná megoldani, 3,6-ot simán megoldotta

    fanti
    én a 2700 hűtőjét adtam el 4e-ért újan, amit használtam 3e-ért, x akkor jó ha valaki fél belenyúlni a bios-ba ( : nagy felára van a 3-as szériának, persze jobb ipc-ben és fogyasztásban, de nem annyival, halandó embernek egy 2700 bőven elég, és ha némi mérsékletet tud tanúsítani nem kell 30-40-50e ft-os lap sem alá, "kinyomni a szemét" úgy sincs értelme ezeknek
    pcie gen4 ssd is nagyon jó x570-es lappal, csak azokat az ssd-ket már durván hűteni kell és rohadt drágák, max az profitál belőle aki erősen pénzt keres vele

    téma on:
    jön a 9600xt ( : sztem lassan be lehet venni a címbe
    full 5700 kisebb órajelekkel, kíváncsi vagyok ugyan mennyi lesz, msrp-n nem lehet elmenni, átszámolva az 5500-ökhöz képest 120e lenne a zafír pulse és alig drágább az 5700 - hűtésben ahogy látom szögre ugyanazt kapják -

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák