Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz huskydog17 #1394 üzenetére

    Nem tudom nekem ennyire nem egyértelmű.
    CB tesztekből vágott kép.

    Hang:
    Itt ahogy látszik, csak a Silent módban járatott Red Devil a halkabb, a normál (OC) üzemmód már hangosabb mint a GamingX. Idle képet nem vágtam be, mert ugye zero fan van mind a két kártya esetén.
    Ventilátor fordulatban is az MSI nyer ha a normál üzemmódot nézzük, silent esetén persze megint a PC nyer.

    Hőmérsékletről annyira nem igazán kell vitatkozni, túl nagy különbségek nincsenek, vehetjük egálnak.

    Fogyasztás:
    Az összes játék átlagát nézve a Red Devil esetén 254W volt, amíg az MSI esetén 266, ez százalékosan nézve 6%-al magasabb mint a Red Devil esetén.
    Ez szerintem nem a világ vége.

    Abban viszont mind a ketten egyet értünk, hogy ha egy minimálisan is beéri az MSI kevesebbel, és nem akar mindent kisajtolni a kártyából és megelégszik mondjuk a PC-RD szintjével akkor kb ugyanaz a fogyi lenne, ugyanilyen hőmérsékletek mellett (sőt valószínüleg kevesebb mellett).
    Tényleg jól látszik, hogy az összes kártya között is FPS-re lebontva minimális a különbség.
    Itt esetleg az dönthet még, hogy mennyibe kerülnek, illetve mennyire szerezhetőek be amikor valaki vásárolni szeretne, illetve sok embernél a +1 év gari idő is az MSI felé billentheti a mérleg nyelvét.
    A fentiek miatt, illetve az összes eddigi teszt láttán, én a Nitro-tól sem várok igazából világmegváltást.
    Esetleg a TOXIC lehet az ami érdekes lehet, már ha valóban érkezik később.

    De amúgy ha majd kézhez kapom, akkor csinálok teszteket, és fogok futtatni egy alap órajeles tesztet, meg utána egy olyat, ahol a Red Devil értékeire lövöm be.
    I

    [ Szerkesztve ]

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

Új hozzászólás Aktív témák