Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz Czo #86414 üzenetére

    Értem. Akkor mit javasolsz, 512GB- os SSD- re mekkora partíciót tegyek ? Mondjuk 400GB mehet ? Akkor bő 100 mindíg szabad marad tuti, nem kell figyelgetni, nehogy kevés hely maradjon.

    A 3 test probléma nem megoldható.

  • jokeph

    nagyúr

    válasz Czo #86414 üzenetére

    Pontosan ezen az állásponton vagyok én is, évekig kellene nyomni TRIM nélkül hogy megérezze. :K
    Ilyen célokra vettem jó pár 120/240 GB-os SSD-t, pici pénzért, erre szántam őket.
    Amelyik alkalmas napi használatra, az úgyis W10x64-et kap véglegesre, kevés kivétellel W7x64-et.

    #86401FoxiestFox: eszerint nem, én magam sosem néztem meg, a fentiek miatt nem is izgatott. Az alignálás elvben helyes, ha W7/8/10-el van leformázva az SSD és utána megy fel az XP. :U

    #86400DarthSun: :R
    Pedig nem bántottam a VGA-t, se a CPU-t, lényegesen erősebb a 3 Ti 200-as elődnél, főleg nature teszt alatt. Ráadásul a leggyengébb s939-es Athlon van ebben a lapban, és korábbi tesztjeim alapján (nF4-ben) feszesebb ramok is hoznak még valamennyit.
    Piszok öröm, hogy elrejtettem ebben a gépben ezt a 4 TI 4200-at, már nem is emlékeztem rá hogy van ilyenem is.
    A régen sokat használt Abit Siluro 4 Ti 4200-am meg már rég kihalt, így lyukas volt a korabeli GF paletta eddig, illetve még egy 6600GT hiányzik kb a sorból, a többi szériából akad egy-egy példány TNT2/Vanta-tól GF7-ig.

    Keresés közben előbújt egy Asus P4PE-X lap is, valamint előkerült az egyik VIA-s AM2-es lapom, ami DDR2-es és AGP-s. :U
    Valahol még kell lennie egy összeépített s462-es komplett gépnek is.

    #86419DarthSun: jogos az észrevétel, particionálásra gondolt W7/8/10 alatt, nem a formázás a lényeg. :B :R

    [ Szerkesztve ]

    RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

Új hozzászólás Aktív témák