Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz jokeph #79327 üzenetére

    Szintúgy, sok-sok régi CD/DVD égető és csak olvasóm van, működnek. LG- ből minimális a rossz/bizonytalan, egyébből ez magasabb, nem számoltam össze, de kb 70-80 van, abból csak pár db a hibás. Az első olvasóm, Pana CR562, az első íróm LG, valami kisebb írási sebességű, működnek még.

    A 3 test probléma nem megoldható.

  • KROK640

    veterán

    válasz jokeph #79327 üzenetére

    Nekem a mostani fő gépemben is van egy fekete LG ami hibátalnul működik, és bár 2014-ben vettem, nagyon keveset futott, 50 DVD-t ha megírt.
    Én kölcsön CD íróval kezdtem (2001 eleje), ami hol nálam volt, hol havernál, és csak 2×-esen lehetett vele írni, ígyis gyakran volt "buffer underrun" hibaüzenettel elrontott lemez. Ráadásul az a 466-osom volt, ami imádott random kékhalált kapni, és ezalól a CD írás esete sem volt kivétel. Úgyhogy 10 lemezből 3-4-5 rontottal simán lehetett számolni.

    Első saját CD íróm viszonylag későn, 2002 nyarán lett meg, egy LG combo drive, ami DVD olvasó és CD író volt, az 1700-as Celeronnal együtt jüött, és kb sosem rontottam vele lemezt, bitang jó cucc volt.
    2005-ben aztán meglett a zelső DVD íróm, piszkosul ár alatt, ugyanis még 50 ezer körül jártak, amikor a mester vcett magának X+1-et, és mondta h 30ért odaadja nekem az egyiket, mert őgysem kell csak csökken az ára minek áélljon itt? Csak 16 ezerem volt akkor, azt odaadtam neki h a többit majd. Aztán meg nemhogy nem kérte sose, el sem fogadta utána. Nekem meg a DVD író akkor hatalmas nagy miujság volt a faluban (nekem volt egyedül) és első héten visszaírta az árát :D
    Az nagyon sokáig megvolt, 2016-ban, 11 év használat után adtam el.

    nekem meg ilyenem van :)

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák