Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz Bile Demon #79133 üzenetére

    :R , az USB telepítést nem vágom, hogy azt hogyan próbálod, milyen a folyamat ?, ha megvan a telepítési \Win98 könyvtár, akkor ahogy említettem, érdemes vinyóra másolni, és onnan indítani a telepítést. Ha a gép látja, kezeli rendesen a HDD- t, az a biztos. USB- ről telepítve bekeverhet amikor elindul a saját USB drivere a 98- nak, az rendszerint nem látja a pendrivet, így megszakad a kapcsolat a telepítési mediával.
    A maghőfokok nálam is eltérnek kissé.
    Nem indul - huh, kár :( . A P95- ről megoszlanak a vélemények, lehet hogy kárt tehet a hardverben... :U , régebben futtattam, de csak pár iterációt, ma már megelégszem ha a 3DMak- ok, meg a game tesztek stabilak.

    (#79132) MasterDeeJay : 3MB- al én sem tudtam hogy egyáltalán támogatott. 2db Trio- t fogtam be régebben donornak, karcsú kisolló pont az SOJ aláfér, aztán elvágtam a lábait, jó lett, működik. Most meg van jó sok 512- es modulom(vettem+cseréltem), jópár kártyát bővítettem, meg még fogok.

    (#79134) jokeph : :R , amiatt írtam hozzá a nagyképű megjegyzést, mert ez xopatott engem is kicsit, de sikerült rájönnöm, mi okozta a háttérben. Az egyik pld hogy minden komponens set/drv fel, aztán restartnál visszavágta a CMOS értékeket defre :Y , ilyet sem láttam még. Meg pld ramcserénél is meg szokott maradni a bios set sor, hát itt még a visszaosztott HT frekit is szétvágta. Az egyéb telepítés közben felmerült gondokat már nem is részletezem. Néha morogtam is közben, amiben csúnya szavak is voltak :DDD :B

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák