Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz Czo #76785 üzenetére

    halad a telepítés, aztán egyszercsak megáll a csík, és úgy marad. Bezárni sem lehet meg semmi. A feladatütemező szerint fut, de pl mikor 1,5 órára magára hagytam, akkor mikor visszamentem is pontosan ugyanaz volt. Illetve ha elkezdek kattingatni rajta, akkor "nem válaszol" lesz.
    SP2 32bit meg gyári, de majd kipróbálom másik Windowsal is. Mostmár kezdi a fantáziámat piszkálni, hogy Win7-es is lehetne a rendszer... A Vistát igazából csak másnál próbáltam, lehet azt is ki kéne próbálni itthon :)
    A procimban nincs integrált GPU :( ez a VGA nélküli verzió sajnos.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

  • KROK640

    veterán

    válasz Czo #76785 üzenetére

    Na sikerült kiderítenem, pontosan hol fagy le és mikor : XPnél akkor fagy le, amikor a videókártya WDM driverét telepítené fel. Win7ben is megáll ott, de csak pár pillanatra majd tovább megy.
    Ma fellőttem egy Win7-et, hibátlanul mozog, sokkal élhetőbb mint az XP, van használható net, chrome, VGA driver, hang minden. Ráadásul működik drag and droppal a file átvitel a két gép között (így sokkal használhatóbb az egész), minden jó egészen amíg el nem kezdenék játszani. A C&C Generals elindul, majd amikor megjelenne a főmenü akkor kidob :( a szokásos nagy Serious Erroros hibaüzenetével (hogy a játék hibát talált túlmelegedett hardver, vírus akár mi okozhatja a hibát).

    Megpróbálkozom majd a C&C3-al is, kiváncsi leszek, de eleddig csak álltalánosságban van használhatóbb rendszerem, játékra sajnos ugyanúgy alkalmatlan, és a kiinduló problémát még ugyanúgy nem oldottam meg mint 2 nappal ezelőtt... :(

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák