Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hosssszu

    őstag

    válasz zotyesz66 #73818 üzenetére

    Köszi a választ/tippeket. Akkor itány a VGA/hangkártya/HDD vadászat, meg még ami eszembe jut. :DDD
    Voodoo-t kihagynám. Az valahogy irrálisan drága. Helyette valami Geforce3, vagy ATI 9200-ra gondolok. Feltétlezem ott már tutira nem lesz procilimit. Gyanítom hogy egy TNT2 pro is búven elég lehet a procihoz.
    Itt a fórumon olvastam hogy bizonyos RAM mennyiség fölött a cache miatt lassulhat a dolog. De az nem 128MB RAM-nál jön elő?

    hege8888: Kb. fél éve vettem procival 128RAM társaságában kemény 3000 pénzért. És még csak most szántam rá magam hogy kicsit foglalkozzak vele. :DDD

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    válasz zotyesz66 #73818 üzenetére

    Nemrossz lap, bár az IDE csatik útban vannak egy szélesebb VGA esetén.

    (#73819) Czo : ALi- ból az Asus P5A(A-B) ver1.03, felette is jó, csak a +os procik belassulnak, Epox- ból meg az MVP3C2/G2 melyek problémamentesek. A G5 is ok, de kevésbé tuningolható. A PCChips M577- et lehordták sok helyen, az ugye majdnem noname féle, nekem bevált, abban például megy a R9800Pro, ALi- ban el sem indul. Persze ez szűkebb felhozatal, az SS7 része a minőségi dolognak. És jellemző rá hogy szoftveresen nagyon speciális recept kell hozzájuk, de ha be vannak lőve rendesen, semmi gond.
    Későbbi, korábbi lapokról is elég jók a tapasztalataim, ami működőképesen került hozzám, tökmindegy hogy neves vagy noname, jól használhatónak bizonyult. Viszonylag kevés is, ami megpusztult közülük. Volt egy brand lap RIP, három pedig ami hibásan érkezett (az egyik procigyilkos sajna), ezekre emléxem hirtelen. Az M577 FET- je pedig rossz proci miatt égett el, de szívós a lap, kicseréltem az égettet, aztán fel is éledt, szerencsére más alkatrészt nem vitt el a füst.

    (#73817) hege8888 : SS7- ezni szeretnél, mennyi gyakorlatod van benne ?, ha nincs vagy kevés, akkor készíts ki nyugtatót. Bár leírtam már a részletes receptet hozzájuk, de a szoftveres része csak a nem korhű verziókkal ok, korhű esetén, Voodoo2/3 ajánlott, ahogy fentebb is említve lett.

    A 3 test probléma nem megoldható, a jövőbeli kvantumszámítógépek számára sem, az Univerzum hátralévő időtartamát nézve sem. A proton 2D-be kiterítve körbeér egy bolygót, 11 dimenzióban ismét visszalép a kvantumméretre.

Új hozzászólás Aktív témák