Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz gban #33135 üzenetére

    Ilyenkor mindig az jár az agyamban (ha én rakom át, akkor is, ne vedd magadra), hogy vajon akkor is meghalt volna ha marad a helyén, ahol ment pl. 10 évig? Illetve saját tápjával használtad?

    Nem veszem magamra. :N Teljesen szakszerűen csináltam, meg talán említettem, hogy nekem ez a hobbim, mármint kifejezetten a Thinkpad-ekhez értek, velük foglalkozom, csináltam már pár alaplapcserét Thinkpad-eknél. Mindenképpem megléptem volna, hogy kap egy szebb burkolatot, előbb vagy utóbb. A másik dolog, hogy nem azonnal történt a szerelés után - kétszer kapcsoltam be sikeresen, majd ezután ütött be a krach. Egyébként igen, csak a saját tápjával használtam. Pechem van a géppel, de nagy. Mondjuk számíthattam volna rá, mert tudtam a típushibáról...

    A tudományom viszont megáll ott, hogy forrasztani kellene, tehát az már túlmutat az én tapasztalatomon, képességeimen.

    A cikkekben említett ellenállás csak megelőzésre jó?
    Vagy ha jól értelmezem, életre kel esetleg tőle a noti?

    Az ADP3421 chipet említik konkrétan, mint aminek a cseréjével meg lehet oldani és jó eséllyel életre kel tőle a noti, viszont nem minden esetben működik, és benne van a pakliban, hogy újra elhullik. Ráadásul nekem nem egészen úgy tűnik, hogy teljes lenne a konszenzus, hogy valóban ez a hiba forrása.

    eBay-en találtam (elvileg) új ADP3421-et, de az legkorábban márciusban jönne meg, a kínai újéves mizéria miatt.

    Egyszerűen nem vagyok biztos abban, hogy megéri-e még pénzt, energiát feccölni bele sajnos, ezért gondoltam rá, hogy kiárusítom.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák