Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter789

    senior tag

    válasz zotyesz66 #20325 üzenetére

    az "i was sent" alapján asszem a tiédet már elküldte. az előtte lévő meg arra vonatkozhat hogy egyben kell kifizetni és egy címre küldi. ha DHL-el küldi, akkor gondolom tracking number is bekerül a purchase history-ba - abból egyértelműen kiderül akkor hogy elküldte e már

    a 83-as FSB-vel azért óvatosan, mert a P1/P2/P3 lapok még nem tudtak async PCI-t, így annak az órajele is felfut 41.7MHz-re. hivatalosan a PCI 25-40MHz között normális, de egyes eszközöket már a 36-38MHz is megbolondít, mások meg még a 45-öt is tolerálják. még az IDE-re is kihat közvetetten, előfordulhat hogy televágja logikai hibákkal a vinyót. illetve az ISA órajele is már 25%-al a normál érték felett jár, ott is bolondozhatnak a kártyák, vezérlők. szóval szerencse kérdése, megfelelő alkatrészekkel lehet betonstabil is, de ne lepődj meg és add fel ha elsőre nem az igazi... :))

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------- AquAgorA ...Pál apostol nyomában:                                                                          http://fleettracker.eu/index.php/component/aquagora

  • Murphistic

    aktív tag

    válasz zotyesz66 #20325 üzenetére

    Szerintem rendelj tíz darabot. :) Ötöt továbbpasszolsz, a maradékból építesz valami jó kis K6-os clustert valamilyen Linux alapon ( bár, ha volt ilyen, akkor Windows NT alapokon még menőbb lenne ).

    Egyébként én azon csodálkoztam, hogy honnan van ennyi nem használt processzora. Az ipari minősítés azt is jelentheti, hogy valamilyen berendezésekhez szolgáltak tartaléknak?

    Amúgy nekem is tetszenek, csak fiókban tárolni felesleges lenne, meg meghagyom a nagymenőknek, ők legalább jó kis tuning cikkeket is írhatnak a példányukról :) .

    Szerk.: "I was sent" alapján én arra is tippelnék, hogy kimaradt egy 't' és ebben az esetben is már elküldhette a Te példányodat.

    [ Szerkesztve ]

    "A türelem hatalom: idővel és türelemmel selyem lesz az eperfa leveléből."

Új hozzászólás Aktív témák