Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • frescho

    addikt

    válasz vrob #103464 üzenetére

    Azért az értelmét nem lehet vitatni. Ha van egy optikai bemenetű jó kis erősítő, akkor nagyon kényelmes. többek között már csak azért is, mert rajta van OPL is, tehát nem kell varázsolgatni. Tuti jó kis kártya ez, bár nem néztem mennyibe kerül, lehet dobnék egy hátast az árától, de a tudásán az sem változtatna.

    Gyorsan emuból kitermeltem a 2nd reality hangját és audacity-ben ráengedtem egy filtert. Egy gyenge-közepes BT agybadugóson hallom a különbséget a demo második részének az elején. Nem egetrengető, de a magasak miatt a tér nyitottabb filter nélkül. Azért ott néztem, mert az a kedvencem :) Rendes cuccon, oversampling és miegyébb mellett tuti még jobban kijön. Pedig már nincs is jó fülem...

    https://frescho.hu

  • nakos1212

    senior tag

    válasz vrob #103464 üzenetére

    Felreertes ne essek, hibatlanul megertettem, csak nem ertek egyet vele, akarhogy probalod lenyomni a torkomon.
    Ertelme biztos van gyakorlatban, az hogy mennyire hiteles meg - nekem tok jo, te meg ne vedd meg :DD
    Egyreszt en eloszor nem a 92-es Classicon hallottam a demokat, hanem iw-n, es korabban levezettem hogyha az iw-t nem tartja valaki "valodi GUS hangnak", akkor gyk. a Gravis mernokeivel vitatkozik es nem velem.
    Egy eredeti PnP es egy OrpheusIi kozott minimalis kenyelmi kulonbsegek vannak, (nagyon jo hogy nem kell 16 megasra moddolni, van rajta optikai es waveblaster csatlakozo) ember legyen a talpan aki kihallja a DAC beli kulonbsegeket azonkivul hogy az eredetiek jobban osszeszedik a kornyezeti zajokat neha (nekem 1 tucat GF1 es IW kartyabol tobb mint a fele vicceskedett)
    De ezt mar mind leirtam, szoval szerintem tudatosan hagytad figyelmen kivul.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák