Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bile Demon

    őstag

    válasz DarthSun #96688 üzenetére

    Jókis csendélet. :DDD
    A sok extra ventilátort miért használod? (Újabb rekord kísérlet?) Vagy csak nem akartad széthúzgálni azóta?

    A DOS-os hang kompatibilitásra még kíváncsi vagyok, de a se semmi, hogy Win alatt tudtál hangot produkálni.

    Én azért nem jelentkeztem, mert nem sikerült semmiféle továbblépést elérni.
    B450 lapom frissítésekor a régebbi BIOS-ra azt mondja, hogy "nem megfelelő". Pedig tuti a laphoz való. Talán van benne downgrade check, és nem enged a gyárinál régebbit feltenni.

    VMM32 témában is sokat olvastam. Ha jól értem azt kellene elérni, hogy a VCACHE.VXD ne töltődjön be.
    Kellene egy olyan VMM32.VXD, amiből ki van szedve. Vagy egy olyan VCACHE.VXD, ami nem csinál semmit - és ez bemásolnám a VMM32 könyvtárba, hogy ez töltődjön be. Egyiket se találtam.

    Viszont találtam megoldást arra, hogy X99 lapon látszódjanak a PnP eszközök. (Ugye ott akadtam el, hogy semmilyen eszközt nem látott és nem tudtam feltenni drivert). Ezzel futok még egy kört a közeljövőben. Persze ha működne is, a proci akkor se egy órajel bajnok. 4GHz-n tuti megy és 1 core talán több is kihozható, de nem vagyok biztos benne, hogy behozza az 5.1GHz-s 990 Extreme-et.

    Bruhe

Új hozzászólás Aktív témák