Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elnézést, a végére sikerült elszúrnom eléggé a képminőséget! Átgondolatlanul vágtam a fotókat és többször kapott jpg tömörítést. Rossz minőség cserébe viszonylag nagy méret. Nem szerettem volna újra vágni így is sok idő volt a művelet. Vannak nem publikált fotók is, mivel van amit még nem szánok a közösbe vagy eladásra.
    Haza költöztem már nem vagyok annyira nagy vonalú ;) ajánlatokat privátban várom, de ne féljetek szólni ha csak egy posta költséget és csak pár ft-ot vagy egy csokit adnátok érte, sztem teljesen rendben lesz, alkuképes vagyok. Ezen felül van egy AGFA A4-es LPT scanner-em amihez csak w98 drivert találtam, de működik szépen. Meg van egy lapos fekvőházas pentiumom is, már sajna nem tudom mi van benne pontosan. Meg lenne majd egy konfig MSI kt3ultra2, 1800+os Palomino, 512+256+128DDR 266MHz, ATI Radeon 7000 vagy 9250 (mind2 passzív hűtős, bár utóbbit felszereltem egy ventivel :) LAN-al és valami 30-40 körüli wincsivel, ha érdekel valakit szóljon. Meg van már egy komplett konfig, valami 300-400körüli celeron és a körüli alkatrészek, még nemtom mi a gép, de tutira műxik, csak kell neki egy friss oprencer, mert a mostani eléggé öreg harcos. Ezen felül még van eladásra, vagy cserére egy 400MHz-es Samsung 512 DDR RAM-om is. Meg még egy SB16 is van. Ja még egy PCIe Ati Radeon X800GT vagy SE egy GPU-Z info:

    A wincsikről később, azokat mind tesztelném mielőtt ígérgetek. A következő hardverek szinte mind tesztelve vannak, kivéve a:
    P3 800; Creative PCI hangkari, P200MMX, ATI RAGE amihez az extra RAM van

    abit bh6, aminek picit törött a jobb oldali proci pöcke, de így is stabilan tartja a czuccost, kapott egy bekapcs gombot is :DDD
    abit bh6

    ATI RAGE 3D PRO AGP
    ATI RAGE 3D PRO AGP

    Creative PCI hangkari, Trident 9000 ISA, és egy 10/100as LAN kártya asszem ilyenből Dunát lehetne rekeszteni

    Creative PCI hangkari, Trident 9000 ISA, és egy 10/100as LAN kártya asszem ilyenből Dunát lehetne rekeszteni

    2db Slot-os P2, 300 és 350MHz-es példányok
    2db Slot-os P2, 300 és 350MHz-es példányok

    ATI PCI-os Rage-ek, a RAGE-hez(a másik RAGE II) van egy kis RAM bővítő, csak sajna belesetes, így rá kell valahogy fixálni, különben kiesik a bővítő

    ATI PCI-os Rage-ek

    Az s3-as flotta: 4mb-os PCI virge, agp-s trio3d, 16megás Savage4!
    4mb-os PCI virge, agp-s trio3d, 16megás Savage4

    Sok-sok SD RAM!
    Sok-sok SD RAM!

    A socket-es prockók: socket2slot átalakító, P200MMX, 750-es Duron, 766-os cerka, 800-as P3
    socket2slot átalakító, P200MMX, 750-es Duron, 766-os cerka, 800-as P3

    RE: bacsis
    ha jól emléxem akkor twinmos márka, érdekelne komolyabban is a dolog?

    [ Szerkesztve ]

    Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Új hozzászólás Aktív témák