Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    Nézegettem most a videokat is. Core i7- re keresve siralmas, RyZen- re meg inkább a virtualizáció, windows 98 on core 2 duo stringre már van hozzáértő. PhilsComputerLab - nem tudom, nem néztem utána hogy csak 1 személy, vagy több emberes cég, de ő(k) már vágja(k). Core2 alapon, PCIe kártyák 98 alatt, itt pedig több video, látszik hogy értenek a problémákhoz.

    Az XP overkillt hasonlóan készítette, mint én [link]

    Viszont olyan erejű overkill Win98- as összeállítást továbbra sem látok mint az enyém. Az E8500+7900GS alapon is többet hoz mint a neten látható tesztek(és még tuningolhatom). Persze lényegében itt nem is a konkrét teljesítmény a lényeg, Win98 esetén már tökmindegy hogy 35 vagy 40k pld a 3DM2001 pontszáma, már csak feeling.

    Tehát a problémám adott, ha valaki összeállít egy olyat mely erősebb, akkor lemondok a világbajnok címről.
    Persze csak ha fotókkal és olyan részletes képmentésekkel van dokumentálva, mint az enyém.
    Hozzáteszem nem egyszerű egy olyan vasra felvarázsolni, mely már nem támogatott. Sok-sok idő, meghökkentő, érthetetlen hibák, xopások lehetnek vele. Persze ha valaki olyan gyakorlott ebben, hogy a kisujjában van, akkor rövid idő, és sikerül.

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák