Hirdetés

  • PlayStationre tarthat a Palworld?

    gp PC-n és Xbox-on is roppant népszerű a játék, vélhetőleg csak idő kérdés míg a Sony gépeire is befut a program.

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarthSun

    Topikgazda

    LOGOUT blog

    Jött egy Phenom-II X2 565 proci, mely elég jól megy állítólag. Gondoltam kipróbálom a próbapadon levő gépen (GA-M57SLI-S4 (rev. 2.0)) lap. Hát de biost kéne frissíteni, mert az utolsó bétával mennek csak az AM2+/AM3 procik. Készítettem pent, nem bootol róla, sokfélét, nem bootol. Satás optika van benne, Win98 boot CD használattal, nyílván nem látja a CD- t. De a pent sem. Később rájöttem hogy az old partíció sémával látja a pent Win98 boot után, bár a penről még mindíg nem bootol ( invalid boot sector ). Sebaj így már be tudtan vésni az új biost dos alól. Sikerült, ellenőrző boot, belassult a vinyó. Lehet hogy a bios saját flashelője jobb lesz, már az is látta az old partíciós pent, onnan is ráégettem, továbbra is lassú vinyó. Vagy a vinyó xart be, vagy a béta bios bugos. Kipróbálhattam volna fejlettebb lapban, de a csakazértis hajtott. Az új biossal viszont előny hogy mindenféle penről bootol. Ma folytatom.

    Így lehet elb......ni a szombat éjszakát hölgyvendég nélkül :DDD

    A 3 test probléma nem megoldható.

Új hozzászólás Aktív témák