Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RexMaximus

    aktív tag

    válasz Ry0K3N #50905 üzenetére

    Ez is ilyen tipikus csaloka haz. Ujabbnak gondolna az ember, de a vaz alapjan ez regebbi lesz.

    Igazabol nem is olyan egyszeru ez a korhu vas projekt :). Nagyon intenziv idoszak volt ez a kilencven vege, 2000 eleje. PII - PIII idoszak. Foleg ha SS7-et is beleveszem.

    Vakargatom a kobakom, hogy mit hogyan, hogy korhu legyen a dolog. Most SS7 (K6) - K7 - PII - PIII era van terinteken es nem egyszeru a helyzet :)

    Lehet DarthSun kollega lazado szellemet kene adaptalnom :D. De valahogy igy poen nekem.

    Olyan mint egy idoutazas ha igy egy korhu konfig ele ulsz.

    Aminek orulok amugy (ahogy a hazadnak is :D), valamelyik nap felmtentem vaterara es lattam egy Siluro MX200-at, ilyenem volt anno, egy VH6-II lap mellet, nosza arra is rakerest, es mit ad a sors, volt egy ilyen lap is fent. Le is csaptam mind a kettore :). Az asztalon a felso polcon, kozepen ez a konfig lathato, ebbol is gep lesz (a kepen pont nem az a vga van a lapban) :)

    (#50908) frescho

    Koszonom, egy ideig elleszek ezekkel :). Ha mident osszeraktam amit akartam akkor nem tudom mi lesz, de az odebb van. Mondjuk ugy evente 1-2 lan partyt szeritem rendezni fogok a jovoben, ha lesz ra igeny a kornyezetemben, legalabb a vasak is hasznalva lesznek akkor :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák