Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vladi

    nagyúr

    válasz bacsis #44069 üzenetére

    A stalker engineről tudom konkrétan, hogy leszarja a több magot. Totál nem többszálasították. Felváltva terheli. Ha használsz segédprogramot, akkor felváltva használja 50%-on. Ennyi. :U

    Konkrétan az derült ki, hogy eddig kb a id tech enginek tudják, a többi nem. :(

    cpu: biztos, hogy dual lesz, mert egymagosban 4000+ a max, az fx-eket meg aranyárban mérik. Használtan ilyen 30 k. :DDD
    4400+-t néztem ki, kétmagos. e-bayen lehet taláni még 89 wattosat is 6000 ért. :K
    Jól gondlom, hogy ilyen gépbe illene egy 8800 gt? mert azt szeretnék.

    (#44074) MasterDeeJay:

    Köszi a tanácsokat! A gép már adott, legalább is az alaplap: abit kn8. Ez egy régi gépem, ami a mai napig használatban van. nagyon szerettem, de lassan le lesz szerelve. Így lesz belőle kicsit retros játékgép.

    sli így nem játszik. Nagyon régi játékokat nem akarnék, csak pár favorit van. De lehet találok pár új kedvencet.
    Ramnak van már benne 2 giga. Ezen majd még mélázok, hogy kell -e bele 4. Mert úgy lassabb a memória, de dual channel azé csak kell. Nem? De.

    8800 gt-t meg már ki néztem, azt nagyon szeretnék. :B
    stalker első részét 7600 gt-vel toltam ki. Jó lesz a. :DD

    "Valami dual core optimizer rémlik AMD-re amit XP-re kellett felrakni."
    Jól rémlik, de az csak szétosztotta a 2 magra. Kb felváltva. Max annyit ért, hogy a proc nem vette fel a sebességét közepes terhelésen.

    os-en nem jobb a w7? 64 bit és driverek miatt.
    ssd-n gondolkodom még, de csak a játékokhoz. dual ssd raidben, hátha megérem már, hogy a stalker gyorsan bootol. :DDD

    Eddigi kinézett favoritjaim:
    doom 3, quake 4, stalker shadow of chernobil, dark places (quake 1 hd mod!), far cry, most wanted.
    Kb. Meg valami mászkálós, első assasin pl, meg price.

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Új hozzászólás Aktív témák