Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz OldPCfan #26891 üzenetére

    Hőpasztát én legelőször egy 2000+-os Amd-n használtam, addig ami volt rajta mindig szétkentem vagy egyáltalán nem használtam pasztát. De Penti1,2-nél majdhogynem mindegy volt a nagy felület miatt, 5x86 meg 486 esetén száraz volt a proci. Már ugyan eladtam de pl a 486SX-en még borda sem volt gyárilag, az azelőttiken meg még tuningnál sem volt igazán érdekes. Mai napig maradtam a legolcsóbb ezüstpasztánál, tudom hogy a márkások meg a lekvár (ugye basics :C ) jobbak de nekem megfelel a noname. Most ramokkal vagyok így, megveszem a noname szart, HDD meg SSDből is már mindegy. Lehet csak öregszem...

    Az érdekelne hogy ki milyen hülyeséget csinált ami akkor jónak tűnt de utólag baromság volt.

    Nálam:
    faragasztóval chipsethűtőt NF7-re úgy hogy még faforgács is került rá mivel a bordát amit szétvágtam azt egy fadarabbal fogtam be a satuba. :DDD Aztán végül kiderült hogy havernál majdnem ugyan az az NF7 megy a gyári ventit kikötve is stabilan tehát tök fölöslegesen barkácsoltam.
    pillanatragasztóval ragasztottam Ti4200 ramjait ami utána egyből meg is döglött, szerencsére gariba visszavették bár nem érdemeltem meg
    P1-es gyári hűtőt szintén pillanatragasztóval chipsetre Acorp 7KT266AL
    Kinyírtam 2x8gb ddr3 ram egyikét ami 1.35v-os gyárilag borda nélküli és bios auto fesz bentmaradt 1.75v-ot adva neki ez múlt héten volt. (ez azért brutál amatőr lépés részemről, pont hogy minden mozdíthatót biztos kézzel húzok a gépben de ezt elcsesztem) Visszaveszik de ezt keményen elcsesztem.

Új hozzászólás Aktív témák