Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fenyő

    őstag

    válasz Peter789 #20252 üzenetére

    SS7-es lapot szvsz nem éri meg külföldről venni, itthon 500-1000 Ft magasságában hozzádvágják, az a fenti 2 ami nekem van, az ráadásul ingyen volt (oké egyik sem egy világmárka), mert volt rajtuk pár púpos kondi, kicseréltem őket és kőstabilan mennek, ráadásul bios frissítés után mindkettő zokszó nélkül viszi a +-os cpu-kat is, míg a P5A-B-nek van egy olyan bugja, hogy 1.05 vagy újabb revízióval nem komálja őket, amit még az Asus mérnökei se igazán értenek. Egyébként a Sis is csinált még SS7-es chipkészletet, de olyannal még nem volt dolgom.
    Intelem utoljára nekem egy IC7-es volt a vége felé 2.8-as Prescottal (3.6-ig is elment ha kellett) és Hynix D43-as ramokkal, amik lazán mentek 500+ Mhz-et, Zafír X800GTO@XL és Leadtek 6200@6600 hajtottam benne, egészen addig míg el nem szállt a lap memvezérlője, ezután vettem az Asrockot, mert vga-t még nem akartam cserélni, de viszont a későbbi fejleszthetőség miatt jól jött az PCI-e rajta, és ez volt az egyetlen olyan lap ami mind sebesség mind kompatibilitás terén kompromisszumok nélkül használható volt Agp-vel és Pci-vel is, amit a gyakorlati tapasztalataimmal is vastagon alá tudok támasztani.
    PÜ-t mindjárt olvasom, aztán válaszolok

    [ Szerkesztve ]

    Nem küldhetsz privát üzenetet saját magadnak!

Új hozzászólás Aktív témák