Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • addamka

    őstag

    válasz leonel #9777 üzenetére

    Ez nem low profile ház szerencsére.
    Előtte egy dell gx745ös small form factor gép volt pentium d925tel, szerintem 70 fok alatt sose volt, ment 0-24-ben 2 évet gond nélkül. Csak felesleges lett, mert a noti azt az automatikus feladat futtatást ellátja 3ad akkora fogyasztással a lakás bármely pontjáról :)
    Persze erre azután jöttem rá, miután az éves áram elszámolásban kidobtak egy kellemes összeget, aminek a 90%át ez a gép ette meg.

    A nappali sajna úgy áll, hogy azon a falon ahova a szekrénysor fér, 10cm hely sincs a szekrény mellé bárminek, így ha veszek egy házimozi hangcsodát, pl. gőzöm sincs majd hova rakom :)
    Egyedül a TV alatti fiókban van hely, viszont annak meg van hátlapja, így a meleg a gép körül kering. Ezen pár lyukkal javítottam, de még bőven fér, úgyhogy lehet vágok rá még pár tucattal.

    A ház 10k alatt volt, a békés együttélés törvényei alapján gépes kiadásaimat mértékkel kell tartanom. CPU-ra vehetnék hűtőt, de a 65 fok körül szerintem elvan bőven teljes terhelésen. Mondjuk ha olyan hűtőt tudnék venni, ami a ház eleje felől a hátulsó 8cm-s ventikhez fújná a meleget, akkor lehet a VGA kevesebbet kapna a proci hőjéből. De lehet ez puszta baromság :)

    [ Szerkesztve ]

    Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

Új hozzászólás Aktív témák