Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • M0ng00se

    őstag

    LOGOUT blog

    válasz Szokenesz #76371 üzenetére

    A második kép már elég jó szerintem :D . Ha IBT fut pár kört, akkor szerintem már elég stabilnak lehet mondani. Én mostanában Linx-szel tesztelek, ha húzok, az is elég nagy terhelést produkál.Mostani órajelem beton stabil használat közben, viszont ha ráengednék egy IBT-t fogadni mernék, hogy nem lenne stabil.

    V6

  • DraXoN

    addikt

    válasz Szokenesz #76371 üzenetére

    bátor vagy, sose mertem a saját lapommal se extremre rakni az LLC-t (jobb lapban se.. fene se tudja mit "alkotott" ott a gyártó) :DDD ... high értéken van ha jól emlékszem az én példányom úgy stabil 1.45V-on 4.3GHz-en (IBT alatt nagyjából be se esik a feszültség közben, pár századot veszít)... (eléggé antituning szegény cpu).

    nekem sajnos csak olyan képem van tavaly szeptemberből ahol épp "fan duct"-al kísérleteztem:

    A CPU szerette... a VRM nem szerette :D 1-2 hónap után "ki is került" a rendszerből sajnos képem nincs mert csak "kikaptam" és ment vissza a gép a sarokba..
    alatta van egyébként egy .. talán 7cm-es venti (gyári amd hűtő típusán lefő fajta, bár az enyém nem arról van, e-bayról jött "külön"), a fanduct eléggé elállta az útját így nem ért semmit akkor.

    a hűtőmön a venti "nem gyári" magasabb fordulatszámű modell, a gyári 300-1200, ez 600-2500, de simán 3-400 körül megy terhelés nélkül, terheléssel 1200 körül 60C környékén, de azt csak IBT alatt éri el, játék alatt ha 8 szálat terhel is a játék még az 50C-t is alig éri el ott meg 6-700 körül tanyázik a fordulatszám... a VGA a hangos (RX570 OC rajta 1320-ra ás 2000re a ramja... de így is "elfogy").. meg a merevlemezeim (főleg köztük az 1TB-s samsung rezonál)..

    [ Szerkesztve ]

    The human head cannot turn 360 degrees... || Ryzen 7 5700X; RX580 8G; 64GB; 2TB + 240GB + 2TB || Samsung Galaxy Z Flip 5

Új hozzászólás Aktív témák