Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz MiklosSaS #59032 üzenetére

    "Na ez az. Tehat nulla tapasztalat a masik oldalon. Ertem, csinald a videokat. "

    De most komolyan, addig nem releváns a videója, amíg nem vesz intel konfigot is? :D :D :D
    Bammeg, ennél röhejesebbet nem olvastam ma, köszi Sass. :R

    Komolyan: megint félreértitek. Itt nem arról szól, h nézd hogy veri az intelt vagy ilyesmi. Ennyit tud az FX, ezt videózza. Kötöttek már bele sok mindenbe, de ilyen érdekes érveket... Ha venne intelt és lenne egy jobb vagy akár rosszabb videója adott játékban, akkor azzal hitelesíteni az FX eredményeit? Tehát -ha jól értelek- egyetlen FX teszt sem releváns, mert nem intelen fut? Esetleg i7-re tudnál AMD virtuális gép progit ajánlani? :))

    No offense, de szerintem is hagyd ezt a témát, mert ez még Tőled is beteges (esetleg ezzel vonuljatok az AMD vs. Intel topikba, elvileg az is van, meg tesztelős is). Gondoltam 4,8-on tolok egy vantage vagy vmi tesztet amit kértél, de sajnos csak laptopban van intel, az meg gondolom nem elfogadható, szal. hagyom a faCCba...

    Majd megkérjük LimitTibit :B , h inkább oda dobja az eredményeket, mert ide ez amit "provokál" nem hiányzik.

    "A Microsoft-nak lehet hinni." - ehhh, azt hittem Angliában vagy, nem Hollandiában. Vagy már ott is dekriminalizálták a vicces cigit? ;] :DDD

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák