Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz C0RVUS #53893 üzenetére

    Sajnos még mindig nem tudok neked értékelhető infót adni az Athlonod kapcsán. :(

    Ugyanakkor pedig..

    "A támogatott procik közül voltaképp egyedül az FX-6100 kapható!
    Azért énszerintem ez elég undorító egy három éve - pont, hogy a fejleszthetőséget is figyelembe véve - vásárolt alaplapnál."

    No offense, nézd el nekem kérlek, de az én lapom is pont elmúlt 3éves, szintén pont a fejleszthetőséget figyelembe véve ajánlották/vásároltam és két év után tavaly ilyenkor bele is huppant a 8"magos" FX a Phenom II X4 után, 5Ghz-en gurul..

    Tudom, a jelenlegi helyzeted és dilemmád közel sem nevezhető momentán egyszerűnek, de szerintem válogasd meg éppen mivel bosszantod fel magad (bonyolítva a saját helyzeted..), mert speciel pont a fejleszthetőséget szem előtt tartva nagyon rossz lapot választottál..

    Athlon húzás ügyileg egy-két rutinosabb róka biztosan írni fog idővel, ez itt az FX topic, a magam példájából kiindulva pedig.., nem mindenkinek van/lehet a prociddal gyakorlati tapasztala, szóval türelem amíg hazaérnek az emberek, biztos lesz aki tud (ebben is..) tanácsot adni! :R

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák