Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz A.M.D. #48331 üzenetére

    Az ugyan egy 8+2es lap, ami kiváló lenne bitangabb tunninghoz is, de emlékeim szerint a VRM hűtése meglehetősen sovány/problémás! (Te ezt bevonzod valamiért.. ;])

    Amennyire emlékszem, kiadtak belőle egy V2 verziót, ahol ez már javítva lett és abszolúte vállalható.

    Viszont ha áldoznál ennyi pénz egy jó lapra akkor alternatíva lehet számodra:

    ASUS M5A99X EVO R2.0
    Gigabyte 990FXA-UD3/UD5 8+2

    Kicsit olcsóbban pedig az említett:

    Asus M5A97 EVO R2.0 ill. Gigabyte 990XA-UD3, utóbbi 8+2es!

    Említett lapok egyikse sem VRM hűtés problémás! :N
    Revizióktól függően elmondható, hogy Gigák esetén még belefuthatsz AWARD Biosokba, szóval ha van UEFI Bios becsípődésed te az ASUS-okat keresed. Költséghatékonyságra/megbízhatóságra nekem a 990XA-UD3-al van sok tapasztalatom, összeraktam egy párat, nagyon jó kis lap.

    Általánosságban a Gigákkal megeshet, hogy egy kicsit többet kell "pepecselni", viszont sok esetben jobb eredményt is kapsz cserébe.
    Az ASUS-ok digi vrmesek, vannak prok és kontrák, de a fent említett lapok egyikével sem járhatsz rosszul.
    Problémás lap/revizió esetén amiről nem tudok, majd a többiek kijavítanak.

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

  • Lacielvtárs

    nagyúr

    válasz A.M.D. #48331 üzenetére

    :K :K
    még ez is sokkal jobb mint az LE...
    sőt ez már a "legújabb" 990FX chipset,...
    ez már jó döntés, szerintem...
    bár én magam ASUS párti vagyok, de az LE-nél minden jobb :C

    Habugi: +1 a kollégának, imádom olvasni a soraid :DD

    [ Szerkesztve ]

    "Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák