Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • joker1220

    őstag

    válasz deathtania #4162 üzenetére

    A procid első magját nem tudod letiltani vagy engedéllyezni, ez nem is jelenik meg a menu ben.

    Tehát a Core 1 valójában a 2. magot jelöli és így tovább.

    Magyarán az elsőt kell bekapcsolva hagyni, a többi magot pedig letiltod akkor normálisan mennie kell!

    Szerintem nem létezik olyan hogy '' 100% osan unlockolós lap'' merthogy nem minden többmagosítható proci indul el minden magfeloldós lapban.

    Van olyan proci ami Gigabyte lappal tökéletesen megy de egy Asus ban már el sem indul,
    van olyan ami Asus ban megy de Asrock ban nem működik és fordítva is, Asrock al kiválóan megy de másik lapokban meg nem....

    Ehhez szerencse kell, gyakran olvasom hogy a Giga lapok a legjobbak erre mert ha nem 100%osan hibátlan a proci akkor is elindul velük, az már más kérdés hogy hogyan, ill. meddig jutsz el vele.

    Többet sajnos én sem értek hozzá hogy mit miért csinál.

    Viszont nekem volt olyan hogy a legújabb bios al el sem indult Giga lapnál, de mikor viszaraktam egy régebbit azzal hibátlanul ment.

    Sajnos ezt ki kell tapasztalni, hardver apron nagyon sok kitesztelt / válogatott proci van fent, valamint hogy milyen lapokban lettek kipróbálva.

    Herr Z, MDanny, Overlocker is hirdet ilyen kitesztelt procikat, ők sokkal tapasztaltabbak mint én, vagy kérdezd Darálow-t , ő nem hirdet de szerintem biztosan sokat látott már!;)

    Érdemes lenne utána kérdezned az alaplapod topic jában is hogy a többieknek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban, sokszor egy bios megoldja a gondot.

    Viszont ha a win így tölt be , illetve összeomlik az szerintem biztosan a proci és nem
    az alaplapod hibája :( !

    [ Szerkesztve ]

    ,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

Új hozzászólás Aktív témák