Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Speed®

    HARDVERAPRÓD

    válasz HERR Z #1114 üzenetére

    Hát remélem igazad lesz, a skót cikk erősen késztetett a váltásra elsősorban, szeretem a különc cuccokat ;p Sajna lecsúsztam (visszamondta az eladó..) egy AsRockról, így nem lehetett még 5 ropival olcsóbb a duó, de talán nem is baj, az A780GM-LEhez képest ez a Giga sokkal minőségibbnek hat.

    rumkola
    Az elég érdekesen hangzik, mi köze a VGAnak a tuninghoz..? Max tápegység gyengeség okán tudom elképzelni, hogy egy komolyabb tápigényű kari miatt ne bírjon elég feszt adni a lap vagy valami..furcsa. Remélem a 4830al nem lesz semmi gondja a cuccnak, mert elvagyok ezzel a karival bőven még.

    darál0w
    Kinőttem a csilivili kütyükből, jobb szeretem a minimal világot, abba meg nem fér bele a tarkaság. Igaz, most egy darabig nem lesz pénzem új házra, úgyhogy marad a szétflexőlt AC M40 belakása, ami zárt oldalú, így nincs baj.
    Csalódni a teljesítményben valszeg nem fogok, a tesztek alapján legalábbis nem hinném, a fogyasztástól/melegedéstől tartok csak picit.

    MZsoltee
    Na ja, 1.3 már reálisabb talán..és annyiban ki is egyezek ha nem fűt nagyon..
    Szűk helyen, de böszme hűtővel lesz hűtve, csúnya lenne ha ezzel megfőne..

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák