Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • syler123

    veterán

    válasz HeavyToys #6244 üzenetére

    NB-t hagytam az elején gyárin, majd mikor jó lett a CPU utána állítottam, amit írtak az oldalon hogy legtöbbnek stabil, azon hagytam. Amúgy rögtön megfagyott, újraindítva már betöltéskor is, ügyeskednem kellett, hogy ne kelljen újratelepíteni a wint, de végül jó lett.
    De még lehet próbálkozom majd, de gondolom a p0 értékkel volt baja, a többivel nem. Mert amikor azt magasabbra emeltem akkor szűnt meg a fagyogatás. p1-es értékbe szerintem nem is nagyon vált a proci, inkább p0 és p2 között ingázik. 1600Mhz-800Mhz
    Vagy érdemes lenne, mindent hagynom alapon és kezdeni úgy hogy csak p0 értékét adom meg? Csak mert az elején elment alacsonyabb értékkel is, amikor mindegyik proci rész be volt állítva akkor volt baja az 1,165-85el vagy melyikkel, de még az 1,2-vel is...
    Igazándiból nekem ez kizárólag a hőfok miatt lényeges, így kb 3-4 fokkal hűvösebb, amikor 1,165-ön volt akkor pedig 5-6 fokkal volt alacsonyabb, így lentebb tudom venni a ventit.

    Azt leírhatnátok meddig jó max terhelésen a proci hőfok, mert addig venném le a cpu coolert, hogy jó halk legyen
    Most max 62-ig megy el, ha folyamatosan 100%-os a proci terhelés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák