Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gzoll

    tag

    válasz Luissimo #721 üzenetére

    Telenor MyTV és az Itt Ott Tv között megy most a vacilálás, jelenleg Itt Ott Tv-m van előfizetve, és KODI-nk keresztül nézem Xbox One-ról... A MyTV-nek jobb az androidos appja, van android tv optimalizáció, és náluk ugyanazért a pénzért jobb csatornakínálat van az érdeklődési körömnek (van például Discovery Channel), úgyhogy mindenképp megpróbálom majd ráheggeszteni fire stick-re mindkettőt, és megnézem melyik muzsikál jobban. HBO Go mivel nem fut Xbox One-os KODI-n valami tároló korlátozás miatt (és a konzolos böngésző se támogatott), ezért azt egy pár éves Windows tabletről HDMI kábelen keresztül tolom fel TV-re, ami nem épp a legkényelmesebb... Most kölcsönben van egy Mi Box S, és viszonylag kényelmes, bár mobilon az HBO Go app elég sokszor omlik össze (tudom, hogy elérhtő az app mi boxra is, de nem akarom letelepíteni, mert nem tudom mikor kell visszaadnom a kis ketyerét, és nem akarok ilyesmikkel bohóckodni, úgyhogy azt most kvázi chromecast üzemmódban használom)
    Másra nekem nincs szükségem, nem nézek netflixet, se amazon prime-om nincs, nincs 4k tv-m, se HDR, semmi csicsa. Ne akadjon, meg ne feles sebességben játssza le a streameket, ha ezt tudja, akkor én nagyon boldog leszek. Ha ezeket nem tudja akkor visszaküldöm, mert hát... ennek a kütyünek ez az egyetlen dolga, hogy tartalmat streameljen a netről :-D
    Ha működik, akkor jobb vétel, mint egy chromecast, mert nem kell a telefonon babrálni, van saját távirányítója. :))

Új hozzászólás Aktív témák