Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    válasz matyi012345 #28568 üzenetére

    Még egyszer nagyon köszönöm a segítséget, és bármikor kapható vagyok az ilyen segítségre-videóra! :R Ha a kép nem is jó, legalább tanultam jó pár dolgot, ami csak jól jöhet a jövőben. :R Itt a kép, és szinte csak pár mozzanattal csináltam máshogy mint ahogy ajánlottad! Nekem még így is egy kicsit "kék", de a családnak is így tetszik jobban. :DD Szerintetek?

    Írtam korábban, hogy voltam fent a hegyen, (csak azt hiszem a Canon topikba :DD ), a lényeg az, hogy elég durva extrém körülmények között kellet képelnem, és nem igazán tudtam... magyarul bénáztam. :DDD
    Felhőben, esőben, olyan helyeken, hogy nem vagyok normális, és nekem kicsit csalódás, ahogy a képeket visszanéztem. Persze ilyen időben, nem várhatok szikrázó színeket, és a 18mm is erre volt elég, mert semmilyen irányba nem tudtam mozogni...
    A kérdésem, mielőtt regényt hadoválnék ide, hogy szerintetek ezek a képek kukák? Visszaad bármilyen hangulatot? Gondoltam, majd ha lesz egy 10-18mm obim, újra kimegyek ha ilyenek lesznek a körülmények, és újraképelem, csak akkor már okosabban kéne, ezért is írok... :)

    Nem akarok ideszemetelni mindenféle képemet, ezért aki úgy érzi hogy időt szakít rá, annak óriási :R
    Ezekről a "vízeséses" képekről lenne szó:
    [link]
    Köszi! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák