Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz szarkad333 #12024 üzenetére

    j.bravo: Igen, már néha élvezi is kicsit a fényképezéselső tíz percétt :D
    Annyira, hogy már a képek felén hülyéskedik, de azokat meg nem engedi feltölteni... Pedig... :D [link]

    szarkad333: A tekintet (ahova néz) illetve a sál ami kicsit zavaró. Ha már kissé balra néz, ott kéne több hely, és igen, (leg)tágabb rekesz jobban állna a képnek. Tojd le, a 18-105 nyitva is elég éles. Sokkal többet ér ha az alap hülye 3as élesítést 7-8ra állítod. Mai madarazásnál ezt vajon utólag vettem észre vagy utólag? A kapucnis második széria is úgy készült, de messze nem olyan zavaró mint a 18-200nál. Illetve ha már 18-105, futnék egy összehasonlító kört kb 70es állásban (kb 5,3), lehet hogy torzítás/látószög szempontjából szerencsésebb; ki kéne próbálni(off)(illetve torzításkorrekció legyen bekapcsolva ha amúgy nem volt; mert most a korai D5000es képeket ahogy visszakerestem portré 70/105 összehasonlításban, látom hogy akkor még nem volt nekem bekapcsolva :B ).(/off)
    A második nekem már nagyon szűk. Az elfordított arcsík tetszik, én csak azért nem nagyon használom, mert az ötvenessel nagyon le kéne rekeszelni hogy mindkét szem elég éles legyen, arra meg valahogy nem visz sose a lélek :D

    Eagl3: Sztem én a múltkor értékeltem... 3. okés, de egy derítő lap elférne még...

    Receptor: Ha készült olyan ahol két kicsit előre léptél és legugoltál, akkor mutasd :). Így az autók nagyon elviszik a tekintetem (tudom, autób*zi vagyok :DDD ) Csatlakozok Larryhez a derítést illetően.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák