Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Thulcandra

    senior tag

    válasz I_Am #1058 üzenetére

    Ja! Tényleg, pár száz hozzászólással ezelőtt még a cigiárak, meg a drog volt a téma...
    A piával meg vele jár hogy az ember néha hányik is.
    Mi is jókat röhögünk a kocsmába, mikor v.melyikünknek eszébe jut a másik egyik paradés hányása, s felidézi a történteket...
    Mint pl.:

    2000ben lett új b.nőm, s neki vala egy öccse, aki szintén a metal zenét szereté, mint én. És mivel jóban voltunk meg minden, hát elvittem beavatni a srácot.
    Ez annyiból állt, hogy egyik havernál fejenként megittunk fél liter kevertet, aztán lemetünk a kocsmába fröccsözni. Na, a srácnak a keverttel gondja még nem volt, de amikor belekortyolt a fröccsbe... Egy állított hordóbol készült könyöklőnél álltunk a kocsmába, a teteje ilyen másfél méter átmérőjű kör falap volt. Na ezt öcsike szépen beterítette az ebéddel. Még a pultos is megtapsolta. Na, itt összetakarítottunk, azt irány másik kocsma. Itt már nem az asztalt, hanem saját magát terítette be a srác, de a pultos csajnak ennyi is elég volt, rögtön kivágott minket, én meg ezt díjazván kiürítettem a gyomromat a bejárat elé. Utána öcsike még fetrengett picit egy tócsában, de mivel ettől sem lett jobban inkább hazacipeltem, este fél 11kor leraktam a lépcsőházba, ahonnan csak hajnali 4körül talált be a lakásba. :D Na ezóta nem iszik kevertet, már a szagától is rosszul van :DDD

    " Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

Új hozzászólás Aktív témák