Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pyrannha

    senior tag

    válasz Motion_Blur #1034 üzenetére

    Köszi, volt! Pia ügyileg most egy kicsit visszafogott volt a társaság.(Én nem:DDD) Én speciel 6 korsó sört, 4 vodkát, 2 házipáleszt, 2 viszkikólát és 1 viszkit(tisztán) ittam. Rendesen be is rugtam tőle. Vannak sötét foltok is az éjszakából. :) Pl. arra nem emlékszem, hogy smároltam 2 csajjal, akik közül az egyikkel, pont a barátja mellett! :D
    Viszont annak örülök, hogy most az egyszer helyén volt az eszem! Ugyanis nagyon kész voltam és az egyik csaj felajánlotta, hogy aludjak nála. Még jó, hogy nem mentem... Mikor nagy nehezen(hajnali 4-kor) hazaértem és végre elaludtam, arra ébredtem, hogy hánynom kell. El is indultam, de túl részeg voltam ahoz, hogy kimenjek a wc-re, ezért inkább vissza feküdtem aludni. :DDD De! Egyszer csak felriadtam, oldalra fordultam és telibehánytam a szekrényt. :( Na, ha elmentem volna a csajhoz aludni, akkor elég cinkes lett volna, ha ezt nála játszom meg. Vagy ami mégrosszabb, ha pl. őt hánytam volna le. :D
    Viszont nagyon jól éreztem magam! Még az O-zone-nak az egyik számát is elénekeltük! :DDD Bár másnap a takarítást már nem élveztem ennyire. :DD
    Ha még eszembe jut valami, akkor majd leírom! :D

    [Szerkesztve]

    PSN ID: VDFPO

Új hozzászólás Aktív témák