Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Yeffy

    veterán

    válasz MiklosSaS #2996 üzenetére

    nahát, szervusz! milyen meglepő, hogy most reagálsz. igen, élek.
    egy hajszálnyira vagyok attól, hogy "borítsam a bilit", hogy anno mit csináltál, és ez engem hogy érintett, de inkább nem... :( :((( :U

    Mahrenburg: köszönöm a köszöntésed :) jó újra benézni, és köszi a figyelemfelhívást is PÜ-ben! :R
    na igen, a teltkarcsúról vannak fogalmaim, meg arról is, ami nekem még igazán tetszik. és felette van jóval a teltkarcsúnak :D :B

    halikkelypálinkaaaaa?? az meg mi a tököm? :DD

    stratova: gyahú! ez tetszett :D köszönöm néked is a köszöntést! szekuritty cég? lol :D
    mi újság velem? háát, elég sok minden, gondolkodtam rajta, hogy pü-ben írom le, mert bár alapító tag voltam/vagyok az FX Off topikban, és itt már kevesen maradtatok, de nincs kedvem 600x legépelni, sz'al itt fogom leírni. egyelőre röviden és tömören: tavaly március óta angol földön élek és dolgozom, rengeteg érdekes, jó, rossz tapasztalatot szereztem. egy év óta ótóm is lett, azzal is szerzem a mérföldeket és a szopóágat :))
    bővebben kifejtem később, csak melózni kell lassan mennem, délutános műszakban dolgozom jelenleg, plusz sok a tennivaló mindig, így nem ígérem, h mindennap itt leszek, de igyekszem válaszolgatni, ahogy tudok.

    nem, azt rosszul láttad, vagy írta, tegnap is pü-ztem Mahren úrral, ő invitált be ide, linkelve az úgy látszik azóta szállóigévé vált mottómat, illetve, hogy emlegettek, mint a rossz pénzt, haha. szóval bár fórumozni szinte semmit nem fórumozok - csak az Anglia topicba írok néha, és olvasom - teszteket, fórumokat időnként szoktam böngészni az oldalon. belépve. illetve a saját telóm topikjába (Moto X Force) szoktam beböfögni valamit :D

    szerk.: bocsi a kifestőért, kicsit kigyomláltam, de egyrészt Off topik, itt lehet, másrészt ennyit benn' kellett hagynom :B

    [ Szerkesztve ]

    Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

Új hozzászólás Aktív témák