Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • _az

    senior tag

    válasz Batman #1212 üzenetére

    szasz!

    húha, hát 1-2 dolognak nem árt utánaolvasni, az fix. pl diszkosz.hu-t nem láttam, h írták-e, ott van pár általános okosság... :)

    pesten tudok pár helyet...
    tudok egy helyet pesterzsébeten, még a fenti oldalon találtam:
    http://diszkosz.hu/0604x_bell.php
    nagyon jó hely, komolyan értenek hozzá és van vmi üvegesműhely is, szóval gondolom gyártanak is medencéket.
    plázákban is szét lehet nézni, de ott drágább pl tropical zoo, galapagos...
    ja és ezekben nem feltétlenül tudnak tanácsot adni, viszont rengeteg tartozék.

    ja egy személyes tapasztalat: márkaneveknél tetra, sera, jbl, akármi okés, de az eheimet inkább kerülném. nem azért, mert amúgy k*rva jó, hanem azért, mert nálunk k*rvára elérhetetlen és ha valami gond van, pl pótalkatrész kell, úgy besz*phatod, mint én...

    ja az akvarium.hu (doktor hal) is klassz(van eheim rendelés náluk :D), az ő boltjuk most csak a szentendrei hév 2. megállójánál van(battyán tértől), pontos cím tán ott az oldalukon...

    szerk: a doktor hal pontosabban a kolosy térnél van, a lajos utcán kell elindulni északnak és 1-2 háztöm után ott van jobb oldalon, sajna pontos címet nem tok és az oldalon sincs nagyon kitéve... :D
    ja és europark, mammut, campona, 1-2 cora, amikben tutira van nagyobb bolt, lehet nézelődni...



    [Szerkesztve]

    az

Új hozzászólás Aktív témák