Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kernel

    nagyúr

    válasz ottkar #923 üzenetére

    Nem értem, hogy jön ez ide, nem az IPC-ről volt szó. Igazából azt sem értem, miért magyarázgatod ismét, hogy egy áram egy dróton legfeljebb két irányba tud folyni? Beszélt itt valaki harmadik irányról?

    Inkább arról volt szó, az Energy 4 láthatóan más koncepció.

    Persze egyébként értem én, mi a problémád, de láthatóan hiába írom, hogy én legalább egy processzorvezérelt Ansmann töltőt alaposan kiveséztem, megismertem a működését belülről és utána esetleg másképp látom a dolgokat, vagy talán túl bonyolultan fogalmaztam?

    Ha beleteszel egy feltöltött akkut akkor mutatja a kisütést majd tölt de rövid időn belül leáll ez bizonyítja hogy nem sütött ki előbb és az akku tele van.Ez nem vicc.

    Naná, hogy nem vicc. De mit is bizonyít? Talán, hogy a mérnök munkája pont úgy működik, ahogy eltervezte. Igazából azt sem értem, mélyebb ismeretek és vizsgálatok nélkül hogyan lehet ilyen magabiztosan bírálni valamit, persze van ez így, nem szokatlan az életben... szomszéd néni, Magdi anyus stb...

    Ahol trollok hangja többet ér, ahol a kiskirály, mint kutyával beszél? A fórum szakmai támogatását befejeztem.

Új hozzászólás Aktív témák