Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stefanitsr

    senior tag

    válasz bence188 #22124 üzenetére

    Mióta szállít usa airsoft replikát a határain kívül ? :) (Gyakorlati példával plz, nem az azt hallotam hogy a szomszéd macskáájának a barátjának a régi szobatársának az előző szeretője összehozta) innentől kezdve az egész kérdés maximum elméleti, de mélázzunk el rajta.

    Minden eu-n kívülről érkező cucc+ szállítás + vám + áfa, tehát alaphangon ár*eladási deviza árfolyam*1,31 + ügyintézés díja. Jelen esetben ez ugye 87,5*221*1,31 és akkor még nem beszélgettünk szállítási díjról, ami valószínűleg nem lesz ingyen, továbbá a vámügyintézés jár bizonyos buktatókkal, költségekkel és macerákkal, stb, nem is beszélve a tengerentúli szállítás időigényéről. Ez eddig ugye ~25332 Ft, szállítás és vámügyintézés díja nélkül.

    Felcsámpázol a gunfire.pl-re, amíg kapható volt a cm028 most akciósan addig 75 eur volt. Cselesen a gunfire százalékot tesz a vásárlásodra mondjuk 3-5 eur-t ha paypallal fizetsz, tehát legyen mondjuk 78 eur. 70 eur felett a szállítás ingyenes, 3-4 nap alatt itt van, nincs vámügyintézés macera, stb. cm031-ük még van, hurry, az ackió okt 14.-ig van. Én egy cm125-öt és egy railes blowback sig 551-et próbáltam be.

    Érdemes amcsiból bármivel szopózni ? Röviden és tömören NEM. Ráadásul az ott élők többsége igazi beleszarós faszkalap, még társalogni is olyan velük mint farkat verni kalapáccsal, van benne jó is (mikor melléütsz), de igazából fájdalmas. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    RS Type97B, SLR105 C, TM Mk23, DE M56A, M56DL, A&K M24, WE XDMc - NE PM-et írj ! mail: stefanits@gmail.com http://playtogether.worldofwarships.eu/invite/mqwb539

Új hozzászólás Aktív témák