Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rlazol

    addikt

    robi0604 - a Timeline ablak bal felső sarkában van olyan h marker lerakása, na az kell neked. Ahol a kurzor van, ott lesz a marker, ezeket tudod később fejezetpontokként azonosítani a Pro2 DVD szerkesztő részével. (ha minden igaz, én Pro 1-et használok, a 2-nek erről a feature-ről csak olvastam) Magyar nyelvű leírás? Könyvet tudsz hozzá venni. Aftereffects dettó.

    bogingrol - nem értem a problémád... hogy kapod meg a nyerset? nem tudsz szerezni vmi masinát, amivel Export to tape funkciót használva kiraknád kazira? csak 5leteket próbálok adni... a géped amúgy nem gyenge, sokkal rosszabban is dolgoztam már, nagyon csúnyán nem illene szaggatnia, főleg ha nem 100%-n van az ablak. Ami +jegyzés: Ha lehet DualMemory, nagyon sokat jelent. és a játékkari helyett vmi komoly 2D vágókari - Matrox vagy Nvidia Quattro. De ha leveszed az ablakod 50%ra, akkor talán egy sima mpeg-et is fogsz tudni vágni

    huffyuv-t nem ismerem... :( ha tömörítesz akkor Indeo 5.11+ vagy Cinepak codecet használj, Azokkal van a Premier a legjobb viszonyban. a progi szerintem tk mindegy.

    Mi az amire neked feltétlenül a premier kell? biztos h nem tudod Vegasban/Virtualdubban megcsinálni ?

    SZERK.: természetesen ha a megbízónak csinálsz archiválást azt szabvány DVD formátumba, ha magadnak tömörítesz a munkához, akkor akár az, akár a Cinapek/Indeo, amit már írtam. Milyen formátumban kapod a nyerset?

    [Szerkesztve]

    Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

Új hozzászólás Aktív témák