Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • oregharcos

    csendes tag

    Sziasztok!
    Olvasgatom a topikot, és nekem is van az Adobe Premire 7.0-al pár problémám.
    Én megvettem Mudri István ''Digitális Videózás Adobe Premiere 6.0 Alkalmazásával'' című
    könyvét. Sokat segített, de nem eleget. Ugyanis sok minden másként van a 7.0-ban.
    Probléma az elején kezdődik, ugyanis csak 720X576 felbontást tudtam elfogattani vele.
    Ha más felbontású videót vittem be, akkór már a monitoron láttam, hogy nem lessz jó,mert függölegesen kilóg a képből, vizszintesen meg összehúzza. Hiába állitok be az idulásnál, a Project Settings-be más méretet.Az Export Movie Settings-nél ugyanez a helyzet. Megcsinálja a fílmet, hosszú görcsölés után, de használhatatlan.Nem adja vissza az eredeti
    bevitt méretet. A másik problémám az, hogy egy félórás fílmet nem tudok renderelni, ugyanis kb. 10-05-perc után kiírja, hogy a vinyó megtelt, ami lehetetlen, mert 120GB-os vinyoból 100GB szabad. Úgy érzem hogy a programon belűl, valahól limitál. Az a baj, hogy nem találom a hibát.A fentiek miatt áttértem a Power Director 3.0-ra , de hiánnyosságai miatt, szeretném a másik szerkesztőt használni.
    Látom, hogy vannak itt akik jól ismerik a programot, kérem, hogy segítsenek.
    Szivességeteket előre is nagyon köszönöm!!!!!!!!!!!!!

  • oregharcos

    csendes tag

    válasz kobata #26 üzenetére

    Helo!
    Miért a 6.0-ás verziót akarod megszerezni?

  • oregharcos

    csendes tag

    válasz Sanyo #28 üzenetére

    Szia!
    Köszi a segítséget. Azt azért nem értem, hogy 10-perces anyag, hogyan foglal el 2GB-ot.
    Mivel nem tudtam boldogúlni az Adobe programmal, áttértem a Power Directorra. Ott megtudok csinálni 45-perces anyagot is.Arra is gondoltam, hogy a programon belül limitálja a
    maximális anyagot, amikór renderel.Jelenleg sok kidolgozattlan fílmem van a vinyón,
    ha ezeket megcsinálom, utánna kiprobálom az NTFS-t.
    Mégegyszer köszi a segítséget!
    Minden jót!

  • oregharcos

    csendes tag

    válasz bitfarkas #31 üzenetére

    Szia Bitfarkas!

    Köszi a segítséget!

    Valóban az AVI sok helyet foglal el, ezek szerint a 10 perc jóval túllépi a 2GB-ot, amit
    a fat32 enged.
    Nálam a vínyó háromfelé van osztva,ugyanis a digitalizáló (Movie Mill)
    csak úgy mükszik az XP-n, ha a 98-at is felrakom. Még felraktam a Win 2000-t is, bízva
    abban, hogy a movie mill-t elfogadja, de nem sikerűlt. Tekintettel arra, hogy a 2000-t nem használom, igy azon kipróbáltam az ntfs rendszert. Ekkór jött a probléma, nem bírom az
    XP-t elindítani, a 2000-s megy, a 98-as is, de az XP nem.Letörőltem a 2000-t, és
    visszaírtam fat 32-re, de igy sem megy.Hiába variálok a boot.ini-vel, nem megy.Felraktam a
    BootMagic-et, de hiába. Nem tudom, hogy hova írta be magát a 2000-s. jó lenne kitakarítani
    mert kellene az XP. Tudom, hogy az lenne a legegyszerübb, hogy ujraformázni a vinyót,
    de vannak még kidolgozattlan filmjeim, utánna formázok ntfs-re. Remélem, hogy utánna nem lessz gond az Adobe Premirrel. Addig is ha tudtok valami mególdást, hogy hogyan tudnám
    elindítani az XP-t, megköszönném a segitséget!!!!!
    Addig is minden jót!

  • oregharcos

    csendes tag

    válasz bitfarkas #31 üzenetére

    Szia!
    Köszi a leírtakat! Most új probléma jött elő az
    Adobe Premire 7.0-nál.Nincs hangja. elindítom a time-line- on,
    a monítoron megy a fílm, de hang nincsen.A felvett anyagot
    több lejátszóval is próbáltam, mindenütt van hang.
    A premieren belől a project kis ablakban is van hang,
    de a monitoron semmi.Renderelés után sincsen.
    Mi lehet az oka?
    Köszönettel veszem a segítséget!



Aktív témák