Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • n0k0m_

    tag

    válasz Arpee78 #1525 üzenetére

    Igen, ezzel ugye az a baj amit írtál, hogy ki kell jelölni minden hirdetést külön oldalanként + ha eleve külön layerre teszi az ember és kikattintja a "print layer"-t, akkor az olyan nagy bajt nem csinál, de lock-olt layerre viszont nem teszi ki, szóval ez így egy kicsit veszélyes művelet. Ha elfelejted ki-be kattingatni a lock-ot, akkor simán kerülhet hirdetés rossz layerre, ami így aztán több módon is "eltűnhet" a kész anyagból. (azt már le se merem írni, hogy nem a teljesen kész anyagot ellenőrzik, mert mindenki más időpontban tudja megnézni... de én ennek nem tudok sajnos mit csinálni :W )

    Megpróbálom azt amit eredetileg írtál, hogy egyelőre minden hirdetést külön megnézek, ami nem abban a mappában van, mint amiben dolgozok. Eddig a korábbi újságból húztam át azokat a hirdetéseket, amik nem változtak, ami szerintem a legjobb módszer, mert így biztos, hogy ugyan az lesz benne, mint volt. Ha elkezdek tallózgatni, átnevezni stb., akkor az megint csak újabb hibaforrás szvsz.

    Persze át kellene ezt rendesen látni, hogy pontosan hol, mit, mikor, honnan, hogy kell elővenni, de már így is előrébb vagyok ezzel a pár tippel. :C

Új hozzászólás Aktív témák