Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • martin555

    aktív tag

    sziasztok!!

    ACER ASPIRE 5720 témája.

    ilyen notebookom van, most vettem.

    1.: XP telepítés-- kis időbe telt, mire a SATA controller F6 floppy témáját megoldottam www.nliteos.com -mal be -slipstreamoltam a drivert.aztán meg www.laptopvideo2go.com ról a vidkari drivert...

    kérdéseim:
    - valaki be tudta XP alatt a bluetooth-ot ÉS / VAGY az infrát lőni? kérnék szépen tippet, tanácsot hogy kell??
    -ha veszek bele még egy (lehetőleg ugyanolyan) gigás ram modult ami benne van akkor DUAL channeles lesz a memóriám? vagy csak a jelenlegi 1 gigás helyett 2 giga lesz.. és érdemes e a jelenlegi Samsung M4 70T2953EZ3-CE6 1 GB DDR2-667 DDR2 SDRAM (5-5-5-15 @ 333 MHz) (4-4-4-12 @ 266 MHz) (3-3-3-9 @ 200 MHz) memó helyett fürgébb klokkosat venni?

    érdemes szerintetek egy TORRENT-et indítanom és seed-elnem az eddig összehalászott windows XP driverekkel és how-to- k kal? szivesen megteszem, de jó lenne ha a blu tyukot és vagy az infrát bele tudnám tenni még :B

    utolsó? mennyire lenne durva ha inditanék egy külön topicot "acer aspire 5720 -ra Windows XP telepítés" címmel? szerintetek?

    üdv, és előre is kössz!!!

    POCO X3 NFC, 64 és 128 GB, NO ROOT

Új hozzászólás Aktív témák