• Maxxter

senior tag

válasz grunge #2100 üzenetére

Hosszú történet, de leírom:
    Apával kimentünk, belépő 2k/koponya. Elméletben tartalmazza a nevezés árát is. Kitöltöttük a regisztrációs lapot, gépátvétel megvolt, megyünk nevezni, mondjuk a kislánynak, hogy teszt kategóriában szeretnénk menni, mert nincsen profi leszenszünk (30k lenne). Erre azt mondja, hogy még 2k lesz a nevezés. Itt már kezdődtek a gondok, ment a vita, hogy ez miért nincsen leírva sehova. . . No mindegy, ha már itt vagyunk akkor ezen 2k ne múljon. Végre mehetünk fel a pályára.
    Mivel Ringen nagy építkezés van, új boxokat húznak fel, ezért a célegyenes végén kellett kereket cserélnünk a sötétségben, elemlámpával világítottunk, hogy lássunk is valamit. Mert nem lehet sehogy körbe menni, hogy a boxutca végére eljuss, csak úgy ha végig gyorsulsz és visszafele bemész a boxba. Ez bizony szervezés, úgyhogy slickkek fel, minden szerszám, utcai kerék be a kocsiba, mert a placcon ott nem hagyjuk, írány a sorba, hogy bemehessünk a boxba. Persze mire végeztünk elkezdődtek a motoros döntők, 20 perc állás.
    Végre sorra kerülünk, egy laza futamot ment apa, 8.84 :DD nagy az öröm. Az új gumi tapad mint atom. De mivel emelőtől kezdve a kerékkulcsig minden a kocsiban volt, nem vette keményre a rajtot, nehogy valami is kiüsse a kocsi oldalát, meg volt bent kb. 50-60kg pluszban. Mindegy legalább tudjuk, hogy van esély a 8 aljára.
    Egyik boxba kipakoltuk a kocsit, állnánk be a sorba megkérdezünk egy Civic-est, hogy beállhatunk-e elé, mert nem vagyunk parasztok. Valahogy pont megtaláltuk a legnagyobb bunkót a pályán, no mindegy, beálltunk 2 autóval utána.
    Mivel a betont felmarták, ezért a sóderben álltunk, a gumiba beleragadtak a kövek, meg minden ami jót tesz neki, ennek is nagyon örültünk, de mindegy hamarosan mehetünk egy új futamot és pont a paraszt hondás ellen :) Lesett volna mint luki nyúl a rókára, hogy mi van, de nem lett semmi, mert egy Jaguar ??? elfolyatta az összes olaját a pályán, ezért vége a versenynek. Senki nem mehet többet a pályán. Itt lett elegünk, sóderesben lecseréltük a gumit és mentünk haza. Ennyit a Hungaroringről.
    Tegnap kiderült más versenyzőktől, hogy elméletben pénzdíjjazásos lett volna a verseny, de valahogy félúton a pénz eltünt, mert nem voltak döntők. . . Ha minden jól megy a pénzt mégis megkapják, másik főnök intézkedett, de ez akkor sem változtat.

Az egész szervezés gáz. Röviden ennyi. :((( :((( :((( :((( :((( :((( :((( :(((

Szponzorokat keresek gyorsulási versenyzéshez és gokartozáshoz :)