Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stephananton

    kezdő

    válasz peppe79 #2277 üzenetére

    nem felfedezésről van szó. jómagam is rá ültem már a sorozatgyártottakra mert totó lottó forgalmazást csináltam 10 évig s ott seggelni kellett nem keveset az asztal mögött :-)
    de azonnal felálltam. a párnázás testhez igazodó lehet háttámlán is. a háttámlának a felülete a hát mérete minimum. ebbe is tehető külön párnázat, egyénre szabott merevséggel. nem oly sokkal lejjebb írtam arról: lássuk: kinek mit takar az a szó hogy kényelmes. ott részemről írtam egy levezetést úgymond . akár a saját elképzeléseddel is kommentelheted azt.2229-es sz . h. szólás jún 26.-án :-)
    én is ülök a magamén akár 5-6 órát is. számomra hiába ergonómikus egy szék vonalvezetése úgymond ha merev vékony hab anyagok vannak a huzat alatt rögzítve. amint a vastag párnán látod az sem totál tömör hab anyag, hanem kézzel tömött a közepe. na ezt és ehhez foghatóakat nem csinálnak meg sorozatgyártók mert idő türelem igényes. s ha már több órát töltök egy ülő alkalmatosságban, hát ne merev legyen már s a vonalvezetése, ergonómiája miatt fizessek érte. már ránézésből látni .. természetesen vannak emberek akik a kemény-ebb ülőfelületet szeretik a felhasznált hab anyag tömörsége vastagsága ill a használás mikéntje változtatja az ülés merevségét. nekem se 2 perc volt összeszedni azt a süppedési / feltartási mértéket hogy a felhőn ülés kényelmét adjam meg annak amin amiben ülök több órát. s rájöttem nem szükséges a professzionális ergonomiai téma ha van olyan párnázás ami felveszi a tested formáját rajta üléskor rá/bele dőléskor :-) köszönöm véleményed:-)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák