Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stephananton

    kezdő

    üdv a tagoknak. itt mindenki a mindenféle márkanévvel ellátott termékekről beszél, hogy szerinte milyen. mik a tapasztalások, jó e v sem, miután már megvette derül ki , tanácskérések./ adások tapasztalásokból. ez mind jó ugyan , de nem az igazi, hisz mindenki egyedi. hiába a sok sorozattermék, itt e fórumon pont kiderül ez. kinek bejön a sorozattermék kinek nem , aztán másik után keres , majd egyiknél megállapodik, amiben a legtöbb pozitívumot találja magához mérten. én a sajátomat magam csináltam magamhoz szabva. szinte felhőn ülök, felhőbe dőlök, több óra mülva se fészkelődök. másnak is tudok segíteni ebben. erre a márkaneves sorozattermékek nem képesek, mindenki beláthatja. és egyéni döntése, hogy önmagához szabottat választ e vagy megmarad a sorozattermékek közti keresgélések folyamatában. egy szék megfelelőségét nem a design, nem a márka , stb extra már már szükségtelen dolgok adják, hanem az az ülésérzet amikor a szék párnázata a beülő testéhez idomul. nekem ez a tapasztalásom és erre halgattam amikor a sajátomat összehoztam, nem szép nem designes, nincsenek döntögetősdi extrák, meg stb, de oda idomul a párnázata ahová beüléskor nekem kell. üdv mindenkinek :-)

Új hozzászólás Aktív témák