Hirdetés

  • Motorola Moto G24 Power - hol van az erő?

    ma Nagy az aksi, gyenge a hardver, amiből hosszú üzemidőre lehetne következtetni. Tényleg így van?

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

Új hozzászólás Aktív témák

  • Damage

    senior tag

    válasz Bhoeurh #43 üzenetére

    Gusztustalan dolog volt a részükről! Úgy kezdődik hogy a helyszíni bírás nem egyenlő a helyszínen fizetendő ''bírsággal''! A helyszíni bírság arról szól, hgy ír egy szabálysértési píprt (majd bescannelek egyet), világoszöld színű a saját példány, és ad mellé egy csekket, amin kitölti a fizetendő összeget. A címzett a kerületi/városi/helyi rendőrkapitányság. Legálisan nincs olyan, hogy a helyszínen fizetni kell a rendőrnek, ha ilyet kér, az már megvesztegetés! Lehet, hogy rosszul tudom, de tudtommal még az is meg van szabva, hogy max mennyi pénz lehet a járőröknél munka közben, és ha véletlenszerűen többet találnak nála, akkor egyből felmenthetik (őket is megmotozhatják)! Mivel friss jogsis vagy, ezért feljelentés esetén is max 15-20 ezerre büntettek volna legrosszabb esetben, de az se kizárt, hogy kaptál volna egy ''ejnyebejnye'' levelet azzal a szöveggel, hgy mivel soha nem csináltál semmi rosszat, ezért nem kell semmit fizetned. (engem egyszer jelentettek fel, akkor nem kaptam büntetést, se hibapontot)
    Helyszíni bírás esetén se kaptál volna 10 ezer Ft-nál nagyobb bírságot! Ezeket ne vedd szentírásnak, nem vagyok se rendőr, se jogász. Személyes tapasztalataimat és véleményemet írtam le. Egyszer engem is megbüntettek záróvonalon megfordultam. 2 ezer Ft volt, csekket kaptam róla (3-as kivezető, Veres Péter út).
    SZVSZ áldozatául estél a korrupt, haszonleső rendőröknek (semmi uszítás, de senki ne mondja, hgy ez korrekt eljárás)! Sajnálom, ami Veled történt. Az ilyen dolgok ellen kellene megoldást keresni! És nem ártana súlyosabb cselekményént kezelni azokat, akik lakott területen belül (50km/h) 120-130km/h-val hajtanak! Persze ez autófüggő, ahogy már más is leírta...

    ''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

Új hozzászólás Aktív témák