Hirdetés

Aktív témák

  • 50 CENT

    tag

    Úgy látom hátrább szorultam, mert nem voltam hétvégén a PH!-n!
    Na, a hétvége eseményei:
    Péntek vége a sulinak megyek haza, onnan indulunk a mamámékhoz... Megérkezünk egy kis kosárlabda az udvarban, vacsora este 10:15 alvás. Szombat reggel készülődés a esküvőre, lagzira ! Egész nap ezzel foglalkozott a család! 14:00-kor indulás a Hajósi Művelődési Központba. Onnan polgármesteri hivatal, templom, itt házasságkötés vissza Művelődési központ. Onnan hazamentünk, mert átölzöztünk. Mirevisszaértünk nagyban ment a zene-bona, dínom-dánom! 19:00-kor vacsora. Az étlap: 1. Májgombócleves, 2. Csirkepörkölt, 3. Fasírt, Rántott gomba, 4.Torta.
    Utána buli ezerrel... Unokatestvérem benyalt 1,5 liter sört arra két kupica Baeylist, aztán hazaúton ki is hányta!:DDD:DDD
    Kb. másnap 2-kor indultunk haza. Otthon lefekvés, reggel 10-kor kelés!
    Vasárnap unokatestvérem tisztítja a kocsit (mivel abba hányt :DDD:DDD). Mi focizunk a másik unokatestvérrel meg kosarazunk. Aztán kimentünk a gyorsulásira Kalocsán, a Kaloringbe. Nagyon állat volt, azt mondhatom!!! Most csak motorosak voltak, de szerintem ez jobb volt így. Amikor odaértünk pont egy sárga motor ment, vááááá majd kiszakadt a dobhártyám olyan hangja volt!
    Volt egykerekező verseny azt egy CBR RR nyerte meg! 123,90 ment egykeréken!:Y
    Utána jött egy kaszkadőr Simson-okkal. Királyul nyomta...
    Amúgy a hivatalos honlapja az eseménynek (mármint a gyorsulásnak):
    Bővebben: link
    Na kb. ennyi! Örülök, hogy nincs suli!!!

    Újra én. Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje hanem az, hogy alacsony a kerítés!

Aktív témák