Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s7evcsenko

    addikt

    válasz Csavez™ #21699 üzenetére

    Ez megvan, nem rossz.

    "Az őszinteség a bátrak erénye, és mint ilyen, kevesek kiváltsága."

  • a2d2

    addikt

    válasz Csavez™ #21699 üzenetére

    Uhh tényleg ez is megvan, telepíteni kellene.
    Na a Hellblade utolsó pár csatáját a Questen keresztül néztem. Egyértelműen szebb egy kicsit a képe mint az S7-nek volt :)
    Aztán sikerült jól el is időznöm benne mert veszettül irtottam vagy negyed óráig az ellenfeleket mire rájöttem hogy nem kellene :)
    Ezután kirpóbáltam kicsit Skyrim-et. Valami miatt óriás voltam benne. A grafika ok, de a távoli dolgok eléggé elmosódottak voltak. Lehet csak beállítás kérdése. A nyilazás frankó. A karaktergenerálás lapot mintha 2 méter magasról néztem volna.
    Utána elindítottam a Subnautica-t. Itt is tök magasról néztem a menüt. Ekkor jöttem rá hogy a szoba közepére a szőnyegre kell helyezni a fejszettet és 0 cm-t beírni a Steam konfignál.
    Ez jól nézett ki de kicsit csalódás volt hogy nem tudok a kontrollerekkel úszni csak a triggerrel (lehet ez is beállítás kérdése).
    Ezután elindítottam a The LAB-ot. Itt megint össze vissza mutatta a képet. Miután a fejszettet is és a vezérlőket is letettem a szoba közepére és 0-át nyomtam magasságra utána lett jó minden. Viszont nem tudtam odamenni a dolgokhoz. Valami miatt nem hozott fel locomotion opciót semmire a szoba pedig kicsi volt hogy odamenjek a dolgokhoz.
    Első ránézésre tökéletesen együttműködik a Quest az ALVR-el. (Mondjuk ezt az új forkot próbáltam egyből, a hivatalosat meg sem néztem).
    Utána lekapcsoltam ALVR-t és telepítettem a first contactot. Ez tényleg baromi jó volt, egy közepes PC is izzadna kicsit hogy VR-ban ilyen grafikát összehozzon. Gyerekek imádni fogják.
    Ahogy nézem 3 órát toltam vele és még volt benne vagy 25%.
    Így fél nap után nagyon pozitív a véleményem a kütyüről.

    @kiskuplung: azt meg hiába mondtátok egy éve hogy váltsak 6DOF-os VR-re, mikor nem volt még a piacon rendes alternatíva arra hogy mindez vezeték nélkül elérhető legyen. Ezért mentem első körben rá tavasszal a NOLO vonalra és utána a Questre. El sem tudnám képzelni mindezt kábelekkel. A Skyrim első 5 percében belegabalyodnék. Gyerekekre meg rá sem adnám kábelekkel. Még a vezetékes guitar hero kontroller is necces nekik :D

    [ Szerkesztve ]

    A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák