Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz Menthirist #1293 üzenetére

    Nah ez mondjuk szent igaz. :(( Amúgy ennyi pénzért igazán lehetne ingyenes a szállítás legalább, persze VIVE-ról e téren még semmit nem tudunk, de elég gáz, hogy az Oculus sem tudott egy értelmes szerződést kötni, hogy ne minket terheljen még ez is... Tudom, most úgy tűnik, hogy mindenért csak morgok, de ekkora szállítási költséget még soha nem fizettem pedig rendeltem már egy-két nehezebb dolgot. Mondjuk nem tartom kizártnak, hogy ez változni fog év vége felé, ha több példányt is sikerül legyártaniuk és fejlesztik a logisztikát is.

    Egyébként a szoftveres része miatt én nem aggódom. Annyi appot láttam már, hogy csak kapkodom a fejem. Év végére szerintem nagyon jó lesz már a szoftveres háttér és ahogy terjed a hardver, egyre több developer és AAA fejlesztő cég fog beszállni.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák