Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • unrealnoise

    senior tag

    válasz Dyingsoul #934 üzenetére

    Úh, te aztán nagy szakaember lehetsz... Jézusom...

    "Arra pedig badarság is várni, hogy más olcsóbban fog ilyen minőségű technológiát a fogyasztói társadalom elé hinteni csak azért mert nem engedheti meg magának mindenki a Riftet..."

    Jah, mert a kínai telefonok néha nem egy az egyben verik le, vagy nyújtják ugyanazt olcsóbban a nagy nyugati/japán/európai vagy akármilyen telefonoknál... (Értem én, hogy ott vannak procik, egyéb hardver elemek, de nehogy azt hidd már, hogy nem lehetne olcsóbban kihozni ezt ügyesen logisztikázva.)

    Azt hiszed tán, hogy nincs túlárazva? Szíved joga. De azt remélem nem hiszed, hogy nem lehet ezt jobban csinálni. Mert tuti lehet, és valaki meg is fogja próbálni, tenni. Aztán majd meglátod, lesz még olcsóbb csomag is... Mástól. Kb hasonló szinten "hardveresen".

    Más:

    Nekem még mindig az fáj, hogy kell a tökömnek így az EVE, meg a füles (10-15 ezret biztos nyomott az áraon az is!) meg a kontroller. Nem értem miért nem lehetett valami fapadossal nyitni.

    De tök mindegy, majd a piac szépen rákényszeríti őket arra, hogy ésszerű csomagokat, ésszerűen árazzanak be...

    [ Szerkesztve ]

    steam / trakt.tv ID: unrealnoise

Új hozzászólás Aktív témák